निर्वाचन विशेष


तपाईंको पालिकामा कुन पार्टीले जित्यो? हेर्नुहोस् सूची

तपाईंको पालिकामा कुन पार्टीले जित्यो? हेर्नुहोस् सूची

रुपक चौलागाईं
जेठ ९ , काठमाडौँ

वैशाख ३० मा सम्पन्न स्थानीय तह निर्वाचनको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक हुने क्रममा छ। निर्वाचन परिणाम सार्वजनिक भइरहँदा नेपाली कांग्रेस पहिलो, एमाले दोस्रो र माओवादी केन्द्र तेस्रो स्थानमा छन्। एकीकृत समाजवादी चौथो र एकीकृत समाजवादी पाँचौं स्थानमा देखिएका छन्।

चुनावी परिणामलाई लिएर हार जितको बहस सुरु भएको छ। एमाले नेता कार्यकर्ताहरूले सिटका आधारमा दोस्रो स्थानमा झरे पनि प्राप्त मत प्रतिशतका आधारमा पहिलो नै रहेको दाबी गरिरहेका छन् भने काँग्रेस र माओवादीले आफूहरुको जित भएको भन्दै खुशी मनाइरहेका छन्।

जसपा र एकीकृत समाजवादी खुशी मनाउने कि दुख मनाऊ गर्ने भन्ने अन्योलमा देखिन्छन्। लोसपा विगतको भन्दा केही खस्किएको देखिन्छ भने राप्रपाले चर्चा भएजति सफलता पाएको देखिँदैन।

सिके राउतको जनमत पार्टी र रेशम चौधरीको दलले उपस्थिति जनाए पनि विप्लव समूहका लागि यो चुनाव खासै सुखद देखिएको छैन। बरु स्वतन्त्र उम्मदेवारले महानगर, उपमहानगर जितेर नयाँ ‘डिस्कोर्स’ सुरु गरिदिएका छन्। 

यही पृष्ठभूमिमा हामीले यहाँ कुन दलले कुन प्रदेशमा कति सिट जिते भन्ने अहिलेसम्म प्राप्त सूची प्रस्तुत गरेका छौं । देशभरका स्थानीय तहमा कुन दल कहाँ विजयी भए?

हेर्नुहोस् सूची -

प्रदेश १

 

ताप्लेजुङ

1 फुङलिङ नगरपालिका ताप्लेजुङ, नेपाली कांग्रेस

2 आठराई त्रिवेणी गाउँपालिका ताप्लेजुङ, नेकपा माओवादी केन्द्र

3 सिदिङ्वा गाउँपालिका ताप्लेजुङ, नेकपा एमाले

4 फक्ताङलुङ गाउँपालिका ताप्लेजुङ, नेकपा माओवादी केन्द्र

5 मिक्वाखोला गाउँपालिका ताप्लेजुङ, नेकपा एमाले

6 मेरिङदेन गाउँपालिका ताप्लेजुङ, नेपाली कांग्रेस

7 मैवाखोला गाउँपालिका ताप्लेजुङ, नेकपा माओवादी केन्द्र

8 याङवरक गाउँपालिका ताप्लेजुङ, नेकपा माओवादी केन्द्र

9 सिरीजङ्घा गाउँपालिका ताप्लेजुङ, नेपाली कांग्रेस

 

पाँचथर

1 फिदिम नगरपालिका पाँचथर, नेपाली कांग्रेस 

2 फालेलुंग गाउँपालिका पाँचथर, नेपाली कांग्रेस

3 फाल्गुनन्द गाउँपालिका पाँचथर, नेपाली कांग्रेस

4 हिलिहाङ गाउँपालिका पाँचथर, नेपाली कांग्रेस

5 कुम्मायक गाउँपालिका पाँचथर, नेपाली कांग्रेस 

6 मिक्लाजुङ गाउँपालिका पाँचथर, नेकपा माओवादी केन्द्र

7 तुम्बेवा गाउँपालिका पाँचथर, नेपाली कांग्रेस

8 याङवरक गाउँपालिका पाँचथर, नेकपा एमाले

 

ईलाम

1 ईलाम नगरपालिका ईलाम, नेपाली कांग्रेस

2 देउमाई नगरपालिका ईलाम, नेपाली कांग्रेस

3 माई नगरपालिका ईलाम, नेकपा एमाले

4 सूर्योदय नगरपालिका ईलाम, नेकपा एकिकृत समाजवादी

5 फाकफोकथुम गाउँपालिका ईलाम, नेकपा एमाले

6 चुलाचुली गाउँपालिका ईलाम, नेपाली कांग्रेस

7 माईजोगमाई गाउँपालिका ईलाम, नेकपा एमाले

8 माङसेबुङ गाउँपालिका ईलाम, नेकपा एमाले

9 रोङ गाउँपालिका ईलाम, नेपाली कांग्रेस

10 सन्दकपुर गाउँपालिका ईलाम, नेपाली कांग्रेस

 

झापा

1 मेचीनगर नगरपालिका झापा,

2 दमक नगरपालिका झापा, राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

3 कन्काई नगरपालिका झापा, नेकपा एमाले

4 भद्रपुर नगरपालिका झापा, नेपाली कांग्रेस

5 अर्जुनधारा नगरपालिका झापा,

6 शिवशताक्षी नगरपालिका झापा,

7 गौरादह नगरपालिका झापा,

8 विर्तामोड नगरपालिका झापा, नेकपा एमाले

9 कमल गाउँपालिका झापा,

10 गौरीगंज गाउँपालिका झापा,

11 बाह्रदशी गाउँपालिका झापा, नेकपा एमाले

12 झापा गाउँपालिका झापा, नेपाली कांग्रेस

13 बुद्धशान्ति गाउँपालिका झापा, नेकपा एमाले

14 हल्दिवारी गाउँपालिका झापा, राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

15 कचनकवल गाउँपालिका झापा, नेपाली कांग्रेस

 

मोरङ

1 विराटनगर महानगरपालिका मोरंग,

2 बेलवारी नगरपालिका मोरंग, नेकपा एमाले

3 लेटाङ नगरपालिका मोरंग, नेकपा एमाले

4 पथरी शनिश्चरे नगरपालिका मोरंग, नेकपा एमाले

5 रंगेली नगरपालिका मोरंग,

6 रतुवामाई नगरपालिका मोरंग, नेपाली कांग्रेस

7 सुनवर्षि नगरपालिका मोरंग, नेकपा एमाले

8 उर्लावारी नगरपालिका मोरंग, नेकपा एमाले

9 सुन्दरहरैचा नगरपालिका मोरंग,

10 बुढीगंगा गाउँपालिका मोरंग, नेपाली कांग्रेस

11 धनपालथान गाउँपालिका मोरंग, नेपाली कांग्रेस

12 ग्रामथान गाउँपालिका मोरंग, नेपाली कांग्रेस

13 जहदा गाउँपालिका मोरंग, नेपाली कांग्रेस

14 कानेपोखरी गाउँपालिका मोरंग, नेकपा एमाले

15 कटहरी गाउँपालिका मोरंग, नेपाली कांग्रेस

16 केरावारी गाउँपालिका मोरंग, नेकपा एमाले

17 मिक्लाजुङ गाउँपालिका मोरंग, नेपाली कांग्रेस

 

सुनसरी

1 ईटहरी उपमहानगरपालिका सुनसरी, नेपाली कांग्रेस

2 धरान उपमहानगरपालिका सुनसरी, स्वतन्त्र

3 ईनरुवा नगरपालिका सुनसरी, नेपाली कांग्रेस

4 दुहवी नगरपालिका सुनसरी, नेपाली कांग्रेस

5 रामधुनी नगरपालिका सुनसरी, नेकपा एमाले

6 बराहक्षेत्र नगरपालिका सुनसरी, नेपाली काँग्रेस

7 देवानगञ्ज गाउँपालिका सुनसरी, जनता समाजवादी पार्टी

8 कोशी गाउँपालिका सुनसरी, नेपाली कांग्रेस

9 गढी गाउँपालिका सुनसरी, नेकपा एमाले

10 बर्जु गाउँपालिका सुनसरी, नेकपा एमाले

11 भोक्राहा गाउँपालिका सुनसरी, नेपाली कांग्रेस

12 हरिनगरा गाउँपालिका सुनसरी,

 

धनकुटा

1 पाख्रिबास नगरपालिका धनकुटा, नेपाली कांग्रेस

2 धनकुटा नगरपालिका धनकुटा, नेकपा एमाले

3 महालक्ष्मी नगरपालिका धनकुटा, नेपाली कांग्रेस

4 साँगुरीगढी गाउँपालिका धनकुटा, नेपाली कांग्रेस

5 खाल्सा छिन्ताङ सहिदभूमि गाउँपालिका धनकुटा, नेकपा एमाले

6 छथर जोरपाटी गाउँपालिका धनकुटा, नेपाली कांग्रेस

7 चौविसे गाउँपालिका धनकुटा, नेकपा एमाले

 

तेहथुम

1 म्याङलुङ नगरपालिका तेहथुम, नेकपा एमाले

2 लालीगुराँस नगरपालिका तेहथुम, नेपाली कांग्रेस

3 आठराई गाउँपालिका तेहथुम, नेपाली कांग्रेस

4 छथर गाउँपालिका तेहथुम, नेकपा एमाले

5 फेदाप गाउँपालिका तेहथुम, नेपाली कांग्रेस

6 मेन्छयायेम गाउँपालिका तेहथुम, नेकपा एमाले

 

संखुवासभा

1 चैनपुर नगरपालिका संखुवासभा, नेकपा एमाले

2 धर्मदेवी नगरपालिका संखुवासभा, नेकपा एमाले

3 खाँदवारी नगरपालिका संखुवासभा, नेपाली कांग्रेस

4 मादी नगरपालिका संखुवासभा, नेकपा एमाले

5 पाँचखपन नगरपालिका संखुवासभा, नेपाली कांग्रेस

6 भोटखोला गाउँपालिका संखुवासभा, नेकपा एमाले

7 चिचिला गाउँपालिका संखुवासभा, नेपाली कांग्रेस

8 मकालु गाउँपालिका संखुवासभा, नेपाली कांग्रेस

9 सभापोखरी गाउँपालिका संखुवासभा, नेपाली कांग्रेस

10 सिलीचोङ गाउँपालिका संखुवासभा, नेपाली कांग्रेस

 

भोजपुर

1 भोजपुर नगरपालिका भोजपुर, नेपाली कांग्रेस

2 षडानन्द नगरपालिका भोजपुर, नेकपा एमाले

3 ट्याम्केमैयुम गाउँपालिका भोजपुर, नेपाली कांग्रेस

4 रामप्रसाद राई गाउँपालिका भोजपुर, नेकपा माओवादी केन्द्र

5 अरुण गाउँपालिका भोजपुर, नेपाली कांग्रेस

6 पौवादुङमा गाउँपालिका भोजपुर, नेकपा एमाले

7 साल्पासिलिछो गाउँपालिका भोजपुर, स्वतन्त्र

8 आमचोक गाउँपालिका भोजपुर, नेकपा माओवादी केन्द्र

9 हतुवागढी गाउँपालिका भोजपुर, नेकपा एमाले

 

सोलुखुम्बु

1 सोलुदुधकुण्ड नगरपालिका सोलुखुम्बु, नेपाली कांग्रेस

2 दुधकोसी गाउँपालिका सोलुखुम्बु, नेकपा माओवादी केन्द्र

3 खुम्वु पासाङल्हमु गाउँपालिका सोलुखुम्बु, नेकपा एमाले

4 दुधकौशिका गाउँपालिका सोलुखुम्बु, नेपाली कांग्रेस

5 नेचासल्यान गाउँपालिका सोलुखुम्बु, नेपाली कांग्रेस

6 माहाकुलुङ गाउँपालिका सोलुखुम्बु, नेपाली कांग्रेस

7 लिखु पिके गाउँपालिका सोलुखुम्बु, नेपाली कांग्रेस

8 सोताङ गाउँपालिका सोलुखुम्बु, नेपाली कांग्रेस

 

ओखलढुंगा

1 सिद्दिचरण नगरपालिका ओखलढुंगा, नेपाली कांग्रेस

2 खिजिदेम्बा गाउँपालिका ओखलढुंगा, जनता समाजवादी पार्टी

3 चम्पादेवी गाउँपालिका ओखलढुंगा, नेपाली कांग्रेस

4 चिशंखुगढी गाउँपालिका ओखलढुंगा, नेकपा माओवादी केन्द्र

5 मानेभञ्याङ गाउँपालिका ओखलढुंगा, स्वतन्त्र

6 मोलुङ गाउँपालिका ओखलढुंगा, नेकपा एमाले

7 लिखु गाउँपालिका ओखलढुंगा, नेपाली कांग्रेस

8 सुनकोशी गाउँपालिका ओखलढुंगा, नेपाली कांग्रेस

 

 खोटाङ

1 हलेसी तुवाचुङ नगरपालिका खोटाङ, नेपाली कांग्रेस

2 रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका खोटाङ, नेपाली कांग्रेस

3 ऐसेलुखर्क गाउँपालिका खोटाङ, नेकपा एमाले

4 रावा बेसी गाउँपालिका खोटाङ, नेपाली कांग्रेस

5 जन्तेढुंगा गाउँपालिका खोटाङ, नेकपा माओवादी केन्द्र

6 खोटेहाङ गाउँपालिका खोटाङ, नेकपा माओवादी केन्द्र

7 केपिलासगढी गाउँपालिका खोटाङ,  नेपाली कांग्रेस

8 दिप्रुङ गाउँपालिका खोटाङ, नेकपा एमाले

9 साकेला गाउँपालिका खोटाङ, नेपाली कांग्रेस

10 वराहपोखरी गाउँपालिका खोटाङ,  नेपाली कांग्रेस

 

उदयपुर

1 कटारी नगरपालिका उदयपुर,

2 चौदण्डीगढी नगरपालिका उदयपुर, नेकपा एमाले

3 त्रियुगा नगरपालिका उदयपुर,

4 वेलका नगरपालिका उदयपुर, नेपाली कांग्रेस

5 उदयपुरगढी गाउँपालिका उदयपुर, नेकपा एकीकृत समाजवादी

6 ताप्ली गाउँपालिका उदयपुर, नेकपा माओवादी केन्द्र

7 रौतामाई गाउँपालिका उदयपुर, नेकपा माओवादी केन्द्र

8 सुनकोशी गाउँपालिका उदयपुर, नेकपा माओवादी केन्द्र

 

मधेश प्रदेश

सप्तरी

1 राजविराज नगरपालिका सप्तरी, जनता समाजवादी पार्टी

2 कञ्चनरुप नगरपालिका सप्तरी, नेपाली कांग्रेस

3 डाक्नेश्वरी नगरपालिका सप्तरी,

4 बोदेबरसाईन नगरपालिका सप्तरी, जनता समाजवादी पार्टी

5 खडक नगरपालिका सप्तरी, नेकपा माओवादी केन्द्र

6 शम्भुनाथ नगरपालिका सप्तरी, नेकपा एकीकृत समाजवादी

7 सुरुङ्‍गा नगरपालिका सप्तरी, नेपाली कांग्रेस

8 हनुमाननगर कङ्‌कालिनी नगरपालिका सप्तरी, जनमत पार्टी

9 सप्तकोशी नगरपालिका सप्तरी, नेपाली कां ग्रेस

10 अग्निसाइर कृष्णासवरन गाउँपालिका सप्तरी, नेकपा एमाले

11 छिन्नमस्ता गाउँपालिका सप्तरी,

12 महादेवा गाउँपालिका सप्तरी, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी

13 तिरहुत गाउँपालिका सप्तरी, नेपाली कांग्रेस

14 तिलाठी कोईलाडी गाउँपालिका सप्तरी, नेपाली कांग्रेस

15 रुपनी गाउँपालिका सप्तरी,

16 राजगढ गाउँपालिका सप्तरी, नेकपा एमाले

17 बिष्णुपुर गाउँपालिका सप्तरी, जनता समाजवादी पार्टी

18 बलान-बिहुल गाउँपालिका सप्तरी, जनमत पार्टी

 

सिरहा

1 लहान नगरपालिका सिराहा, नेपाली कांग्रेस

2 धनगढीमाई नगरपालिका सिराहा, नेकपा एमाले

3 सिरहा नगरपालिका सिराहा, नेकपा एमाले

4 गोलबजार नगरपालिका सिराहा, 

5 मिर्चैयाँ नगरपालिका सिराहा, नेकपा माओवादी केन्द्र

6 कल्याणपुर नगरपालिका सिराहा, नेकपा एमाले

7 कर्जन्हा नगरपालिका सिराहा, नेकपा एमाले

8 सुखीपुर नगरपालिका सिराहा, नेकपा एमाले

9 भगवानपुर गाउँपालिका सिराहा, नेकपा एमाले

10 औरही गाउँपालिका सिराहा, जनता समाजवादी पार्टी

11 विष्णुपुर गाउँपालिका सिराहा, नेकपा एमाले

12 बरियारपट्टी गाउँपालिका सिराहा,  जनता समाजवादी पार्टी

13 लक्ष्मीपुर पतारी गाउँपालिका सिराहा, नेपाली कांग्रेस

14 नरहा गाउँपालिका सिराहा, नेकपा एमाले

15 सखुवानान्कारकट्टी गाउँपालिका सिराहा, नेकपा एकीकृत समाजवादी

16 अर्नमा गाउँपालिका सिराहा, जनता समाजवादी पार्टी

17 नवराजपुर गाउँपालिका सिराहा, जनता समाजवादी पार्टी

 

धनुषा

1 जनकपुर उपमहानगरपालिका धनुषा,

2 क्षिरेश्वरनाथ नगरपालिका धनुषा, नेकपा एमाले

3 गणेशमान चारनाथ नगरपालिका धनुषा, नेपाली कांग्रेस

4 धनुषाधाम नगरपालिका धनुषा, नेपाली कांग्रेस

5 नगराइन नगरपालिका धनुषा, नेपाली कांग्रेस

6 विदेह नगरपालिका धनुषा, नेकपा एमाले

7 मिथिला नगरपालिका धनुषा, नेपाली कांग्रेस

8 शहीदनगर नगरपालिका धनुषा,जनता समाजवादी पार्टी

9 सबैला नगरपालिका धनुषा, नेकपा माओवादी केन्द्र

10 कमला नगरपालिका धनुषा, नेपाली कांग्रेस

11 मिथिला बिहारी नगरपालिका धनुषा, नेपाली कांग्रेस

12 हंसपुर नगरपालिका धनुषा, नेपाली कांग्रेस

13 जनकनन्दिनी गाउँपालिका धनुषा, जनता समाजवादी पार्टी

14 बटेश्वर गाउँपालिका धनुषा, नेपाली कांग्रेस

15 मुखियापट्टी मुसहरमिया गाउँपालिका धनुषा, जनता समाजवादी पार्टी

16 लक्ष्मीनिया गाउँपालिका धनुषा, नेपाली कांग्रेस

17 औरही गाउँपालिका धनुषा, नेकपा एमाले

18 धनौजी गाउँपालिका धनुषा, नेपाली कांग्रेस

 

 महोत्तरी

1 जलेश्वर नगरपालिका महोत्तरी, जनता समाजवादी पार्टी

2 बर्दिबास नगरपालिका महोत्तरी, स्वतन्त्र

3 गौशाला नगरपालिका महोत्तरी, जनता समाजवादी पार्टी

4 लोहरपट्टी नगरपालिका महोत्तरी,  नेपाली कांग्रेस

5 रामगोपालपुर नगरपालिका महोत्तरी, नेकपा एमाले

6 मनरा शिसवा नगरपालिका महोत्तरी, नेपाली कांग्रेस

7 मटिहानी नगरपालिका महोत्तरी, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी

8 भँगाहा नगरपालिका महोत्तरी, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी

9 बलवा नगरपालिका महोत्तरी, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी

10 औरही नगरपालिका महोत्तरी, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी

11 एकडारा गाउँपालिका महोत्तरी, जनता समाजवादी पार्टी

12 सोनमा गाउँपालिका महोत्तरी, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी

13 साम्सी गाउँपालिका महोत्तरी, जनता समाजवादी पार्टी

14 महोत्तरी गाउँपालिका महोत्तरी, तराई मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

15 पिपरा गाउँपालिका महोत्तरी, जनता समाजवादी पार्टी

 

 सर्लाही

1 ईश्वरपुर नगरपालिका सर्लाही, नेपाली कांग्रेस

2 मलंगवा नगरपालिका सर्लाही, नेपाली कांग्रेस

3 लालबन्दी नगरपालिका सर्लाही, नेपाली कांग्रेस

4 हरिपुर नगरपालिका सर्लाही, नेपाली कांग्रेस

5 हरिपुर्वा नगरपालिका सर्लाही, नेपाली कांग्रेस

6 हरिवन नगरपालिका सर्लाही, नेकपा माओवादी केन्द्र

7 बरहथवा नगरपालिका सर्लाही,

8 बलरा नगरपालिका सर्लाही, नेकपा माओवादी केन्द्र

9 गोडैटा नगरपालिका सर्लाही, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी

10 बागमती नगरपालिका सर्लाही, नेकपा माओवादी केन्द्र

11 कविलासी नगरपालिका सर्लाही, नेपाली कांग्रेस

12 चक्रघट्टा गाउँपालिका सर्लाही, जनता समाजवादी पार्टी

13 चन्द्रनगर गाउँपालिका सर्लाही, नेपाली कांग्रेस

14 धनकौल गाउँपालिका सर्लाही, नेपाली कांग्रेस

15 ब्रह्मपुरी गाउँपालिका सर्लाही, नेपाली कांग्रेस

16 रामनगर गाउँपालिका सर्लाही, नेकपा माओवादी केन्द्र

17 विष्णु गाउँपालिका सर्लाही, नेपाली कांग्रेस

18 कौडेना गाउँपालिका सर्लाही, नेपाली कांग्रेस

19 पर्सा गाउँपालिका सर्लाही, नेपाली कांग्रेस

20 बसबरीया गाउँपालिका सर्लाही, जनता समाजवादी पार्टी

 

रौतहट

1 चन्द्रपुर नगरपालिका रौतहट, नेपाली कांग्रेस

2 गरुडा नगरपालिका रौतहट,

3 गौर नगरपालिका रौतहट, नेकपा एकीकृत समाजवादी

4 बौधीमाई नगरपालिका रौतहट,

5 बृन्दावन नगरपालिका रौतहट,

6 देवाही गोनाही नगरपालिका रौतहट,

7 गढीमाई नगरपालिका रौतहट,

8 गुजरा नगरपालिका रौतहट, जनता समाजवादी पार्टी

9 कटहरिया नगरपालिका रौतहट, नेपाली कांग्रेस

10 माधव नारायण नगरपालिका रौतहट, नेपाली कांग्रेस

11मौलापुर नगरपालिका रौतहट, नेकपा एमाले

12फतुवाबिजयपुर नगरपालिका रौतहट,

13 ईशनाथ नगरपालिका रौतहट, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी

14परोहा नगरपालिका रौतहट, नेपाली कांग्रेस

15 राजपुर नगरपालिका रौतहट, नेपाली कांग्रेस

16 राजदेवी नगरपालिका रौतहट, नेकपा एकीकृत समाजवादी

17 दुर्गा भगवती गाउँपालिका रौतहट, नेकपा माओवादी केन्द्र

18 यमुनामाई गाउँपालिका रौतहट,

 

बारा

1 कलैया उपमहानगरपालिका बारा, नेकपा एमाले

2 जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिका बारा, नेकपा माओवादी केन्द्र

3 कोल्हवी नगरपालिका बारा, नेपाली कांग्रेस

4 निजगढ नगरपालिका बारा, नेकपा एमाले

5 महागढीमाई नगरपालिका बारा, नेपाली कांग्रेस

6 सिम्रौनगढ नगरपालिका बारा, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी

7 पचरौता नगरपालिका बारा,

8 आदर्श कोटवाल गाउँपालिका बारा, नेपाली कांग्रेस

9 करैयामाई गाउँपालिका बारा, जनता समाजवादी पार्टी

10 देवताल गाउँपालिका बारा, जनता समाजवादी पार्टी

11 परवानीपुर गाउँपालिका बारा, नेकपा एमाले

12 प्रसौनी गाउँपालिका बारा, नेकपा एमाले

13 फेटा गाउँपालिका बारा, विवेकशील साझा पार्टी

14 बारागढी गाउँपालिका बारा,

15 सुवर्ण गाउँपालिका बारा, नेपाली कांग्रेस

16 विश्रामपुर गाउँपालिका बारा, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी

 

पर्सा

1 बीरगंज महानगरपालिका पर्सा,

2 पोखरिया नगरपालिका पर्सा, नेकपा एमाले

3 बहुदरमाई नगरपालिका पर्सा, जनता समाजवादी पार्टी

4 पर्सागढी नगरपालिका पर्सा, नेकपा एमाले

5 ठोरी गाउँपालिका पर्सा, नेकपा एमाले

6 जगरनाथपुर गाउँपालिका पर्सा, नेपाली कांग्रेस

7 धोबीनी गाउँपालिका पर्सा, जनता समाजवादी पार्टी

8 छिपहरमाई गाउँपालिका पर्सा, नेकपा एमाले

9 पकाहा मैनपुर गाउँपालिका पर्सा, नेपाली कांग्रेस

10 बिन्दबासिनी गाउँपालिका पर्सा, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी

11 सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका पर्सा, नेकपा एमाले

12 पटेर्वा सुगौली गाउँपालिका पर्सा, नेपाली कांग्रेस

13 कालिकामाई गाउँपालिका पर्सा,  जनता समाजवादी पार्टी

14 जिरा भवानी गाउँपालिका पर्सा, नेपाली कांग्रेस

 

बागमती प्रदेश

सिन्धुली

1 कमलामाई नगरपालिका सिन्धुली, नेपाली कांग्रेस

2 दुधौली नगरपालिका सिन्धुली, नेकपा माओवादी केन्द्र

3 गोलन्जर गाउँपालिका सिन्धुली, नेकपा एमाले

4 घ्याङलेख गाउँपालिका सिन्धुली, नेपाली कांग्रेस

5 तीनपाटन गाउँपालिका सिन्धुली, नेपाली कांग्रेस

6 फिक्कल गाउँपालिका सिन्धुली, नेकपा एमाले

7 मरिण गाउँपालिका सिन्धुली, नेकपा माओवादी केन्द्र

8 सुनकोशी गाउँपालिका सिन्धुली, नेकपा माओवादी केन्द्र

9 हरिहरपुरगढी गाउँपालिका सिन्धुली, नेकपा माओवादी केन्द्र

 

रामेछाप

1 मन्थली नगरपालिका रामेछाप, नेकपा एमाले

2 रामेछाप नगरपालिका रामेछाप, नेपाली कांग्रेस

3 उमाकुण्ड गाउँपालिका रामेछाप, नेकपा एमाले

4 खाँडादेवी गाउँपालिका रामेछाप, नेकपा एमाले

5 गोकुलगङ्गा गाउँपालिका रामेछाप, नेपाली कांग्रेस

6 दोरम्बा गाउँपालिका रामेछाप, नेकपा माओवादी केन्द्र

7 लिखु गाउँपालिका रामेछाप, नेपाली कांग्रेस

8 सुनापती गाउँपालिका रामेछाप, नेकपा माओवादी केन्द्र

 

दोलखा

1 जिरी नगरपालिका दोलखा, नेकपा एमाले

2 भिमेश्वर नगरपालिका दोलखा, नेपाली कांग्रेस

3 कालिन्चोक गाउँपालिका दोलखा, नेपाली कांग्रेस

4 गौरीशङ्कर गाउँपालिका दोलखा, नेकपा माओवादी केन्द्र

5 तामाकोशी गाउँपालिका दोलखा, नेकपा एकीकृत समाजवादी

6 मेलुङ्ग गाउँपालिका दोलखा, नेकपा एमाले

7 विगु गाउँपालिका दोलखा, नेकपा माओवादी केन्द्र

8 वैतेश्वर गाउँपालिका दोलखा, नेपाली कांग्रेस

9 शैलुङ्ग गाउँपालिका दोलखा, नेकपा माओवादी केन्द्र

 

सिन्धुपाल्चोक

1 चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिका सिन्धुपाल्चोक, नेकपा माओवादी केन्द्र

2 बाह्रविसे नगरपालिका सिन्धुपाल्चोक, नेपाली कांग्रेस

3 मेलम्ची नगरपालिका सिन्धुपाल्चोक, नेपाली कांग्रेस

4 ईन्द्रावती गाउँपालिका सिन्धुपाल्चोक, नेकपा एमाले

5 जुगल गाउँपालिका सिन्धुपाल्चोक, नेकपा माओवादी केन्द्र

6 पाँचपोखरी थाङपाल गाउँपालिका सिन्धुपाल्चोक, नेकपा एमाले

7 बलेफी गाउँपालिका सिन्धुपाल्चोक, नेकपा माओवादी केन्द्र

8 भोटेकोशी गाउँपालिका सिन्धुपाल्चोक, नेपाली कांग्रेस

9 लिसङ्खु पाखर गाउँपालिका सिन्धुपाल्चोक, नेकपा माओवादी केन्द्र

10 सुनकोशी गाउँपालिका सिन्धुपाल्चोक, नेकपा एमाले

11 हेलम्बु गाउँपालिका सिन्धुपाल्चोक, नेपाली कांग्रेस

12 त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका सिन्धुपाल्चोक, नेपाली कांग्रेस

 

काभ्रेपलान्चोक

1 धुलिखेल नगरपालिका काभ्रेपलान्चोक, नेकपा एमाले

2 बनेपा नगरपालिका काभ्रेपलान्चोक, नेपाली कांग्रेस

3 पनौती नगरपालिका काभ्रेपलान्चोक, नेपाली कांग्रेस

4 पाँचखाल नगरपालिका काभ्रेपलान्चोक, नेपाली कांग्रेस

5 नमोबुद्ध नगरपालिका काभ्रेपलान्चोक, नेपाली कांग्रेस

6 मण्डनदेउपुर नगरपालिका काभ्रेपलान्चोक, नेकपा एकीकृत समाजवादी

7 खानीखोला गाउँपालिका काभ्रेपलान्चोक, नेकपा माओवादी केन्द्र

8 चौंरीदेउराली गाउँपालिका काभ्रेपलान्चोक, नेकपा माओवादी केन्द्र

9 तेमाल गाउँपालिका काभ्रेपलान्चोक, नेपाली कांग्रेस

10 बेथानचोक गाउँपालिका काभ्रेपलान्चोक, नेपाली कांग्रेस

11 भुम्लु गाउँपालिका काभ्रेपलान्चोक, नेकपा माओवादी केन्द्र

12 महाभारत गाउँपालिका काभ्रेपलान्चोक, नेकपा माओवादी केन्द्र

13 रोशी गाउँपालिका काभ्रेपलान्चोक, नेपाली कांग्रेस

 

ललितपुर

1 ललितपुर महानगरपालिका ललितपुर,

2 गोदावरी नगरपालिका ललितपुर, नेपाली कांग्रेस

3 महालक्ष्मी नगरपालिका ललितपुर, नेकपा एमाले

4 कोन्ज्योसोम गाउँपालिका ललितपुर, नेकपा एमाले

5 बागमती गाउँपालिका ललितपुर, नेपाली कांग्रेस

6 महाङ्काल गाउँपालिका ललितपुर, नेपाली कांग्रेस

 

भक्तपुर

1 चाँगुनारायण नगरपालिका भक्तपुर, नेपाली कांग्रेस

2 भक्तपुर नगरपालिका भक्तपुर, नेपाल मजदुर किसान पार्टी

3 मध्यपुर थिमी नगरपालिका भक्तपुर, नेपाली कांग्रेस

4 सूर्यविनायक नगरपालिका भक्तपुर, नेकपा एमाले

 

काठमाडौं

1 काठमाडौं महानगरपालिका काठमाडौं,

2 कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका काठमाडौं, नेपाली कांग्रेस

3 कीर्तिपुर नगरपालिका काठमाडौं, नेपाली कांग्रेस

4 गोकर्णेश्वर नगरपालिका काठमाडौं, नेपाली कांग्रेस

5 चन्द्रागिरी नगरपालिका काठमाडौं, नेपाली कांग्रेस

6 टोखा नगरपालिका काठमाडौं, नेकपा एमाले

7 तारकेश्वर नगरपालिका काठमाडौं, नेपाली कांग्रेस

8 दक्षिणकाली नगरपालिका काठमाडौं, नेपाली कांग्रेस

9 नागार्जुन नगरपालिका काठमाडौं, नेपाली कांग्रेस

10 बुढानिलकण्ठ नगरपालिका काठमाडौं, नेकपा एमाले

11 शङ्खरापुर नगरपालिका काठमाडौं, राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

 

नुवाकोट

1 विदुर नगरपालिका नुवाकोट,नेपाली कांग्रेस

2 बेलकोटगढी नगरपालिका नुवाकोट, नेकपा माओवादी केन्द्र

3 ककनी गाउँपालिका नुवाकोट, नेकपा माओवादी केन्द्र

4 किस्पाङ गाउँपालिका नुवाकोट, नेकपा एमाले

5 तादी गाउँपालिका नुवाकोट, नेपाली कांग्रेस

6 तारकेश्वर गाउँपालिका नुवाकोट, नेपाली कांग्रेस

7 दुप्चेश्वर गाउँपालिका नुवाकोट, नेकपा माओवादी केन्द्र

8 पञ्चकन्या गाउँपालिका नुवाकोट, नेकपा माओवादी केन्द्र

9 लिखु गाउँपालिका नुवाकोट, नेपाली कांग्रेस

10 मेघाङ गाउँपालिका नुवाकोट, नेपाली कांग्रेस

11 शिवपुरी गाउँपालिका नुवाकोट, नेपाली कांग्रेस

12 सुर्यगढी गाउँपालिका नुवाकोट, नेपाली कांग्रेस

 

रसुवा

1 उत्तरगया गाउँपालिका रसुवा, नेकपा एमाले

2 कालिका गाउँपालिका रसुवा, नेपाली कांग्रेस

3 गोसाईकुण्ड गाउँपालिका रसुवा, नेकपा एमाले

4 नौकुण्ड गाउँपालिका रसुवा, नेपाली कांग्रेस

5  आमाछोदिङमो गाउँपालिका रसुवा, नेपाली कांग्रेस

 

धादिङ

1 धुनीबेंशी नगरपालिका धादिङ, नेकपा एकीकृत समाजवादी

2 निलकण्ठ नगरपालिका धादिङ, नेपाली कांग्रेस

3 खनियाबास गाउँपालिका धादिङ, नेपाली कांग्रेस

4 गजुरी गाउँपालिका धादिङ, नेकपा माओवादी केन्द्र

5 गल्छी गाउँपालिका धादिङ, नेकपा एमाले

6 गङ्गाजमुना गाउँपालिका धादिङ, नेपाली कांग्रेस

7 ज्वालामूखी गाउँपालिका धादिङ, नेपाली कांग्रेस

8 थाक्रे गाउँपालिका धादिङ, नेकपा एमाले

9 नेत्रावति गाउँपालिका धादिङ, नेपाली कांग्रेस

10 बेनीघाट रोराङ्ग गाउँपालिका धादिङ, नेकपा माओवादी केन्द्र

11 रुवी भ्याली गाउँपालिका धादिङ, नेकपा माओवादी केन्द्र

12 सिद्धलेक गाउँपालिका धादिङ,  नेपाली कांग्रेस

13 त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका धादिङ,  नेपाली कांग्रेस

 

मकवानपुर

1 हेटौडा उपमहानगरपालिका मकवानपुर, नेकपा एकीकृत समाजवादी

2 थाहा नगरपालिका मकवानपुर, नेकपा माओवादी केन्द्र

3 इन्द्रसरोबर गाउँपालिका मकवानपुर, नेकपा एमाले

4 कैलाश गाउँपालिका मकवानपुर, नेपाली कांग्रेस

5 बकैया गाउँपालिका मकवानपुर, नेपाली कांग्रेस

6 बाग्मति गाउँपालिका मकवानपुर, नेकपा माओवादी केन्द्र

7 भिमफेदी गाउँपालिका मकवानपुर, नेकपा एमाले

8 मकवानपुरगढी गाउँपालिका मकवानपुर, नेपाली कांग्रेस

9 मनहरी गाउँपालिका मकवानपुर, नेपाली कांग्रेस

10 राक्सिराङ्ग गाउँपालिका मकवानपुर, नेपाली कांग्रेस

 

चितवन

1 भरतपुर महानगरपालिका चितवन,

2 कालिका नगरपालिका चितवन, नेकपा एमाले

3 खैरहनी नगरपालिका चितवन, नेपाली कांग्रेस

4 माडी नगरपालिका चितवन, नेकपा एमााले

5 रत्ननगर नगरपालिका चितवन, नेपाली कांग्रेस

6 राप्ती नगरपालिका चितवन, नेकपा एकीकृत समाजवादी

7 इच्छाकामना गाउँपालिका चितवन, नेकपा एमाले

 

गण्डकी प्रदेश

गोरखा

1 गोरखा नगरपालिका गोरखा, नेकपा माओवादी केन्द्र

2 पालुङटार नगरपालिका गोरखा, नेकपा माओवादी केन्द्र

3 सुलीकोट गाउँपालिका गोरखा, नेकपा माओवादी केन्द्र

4 सिरानचोक गाउँपालिका गोरखा, नेपाली कांग्रेस

5 अजिरकोट गाउँपालिका गोरखा, नेकपा माओवादी केन्द्र

6 आरूघाट गाउँपालिका गोरखा, नेपाली कांग्रेस

7 गण्डकी गाउँपालिका गोरखा, नेकपा माओवादी केन्द्र

8 चुमनुव्री गाउँपालिका गोरखा, नेकपा माओवादी केन्द्र

9 धार्चे गाउँपालिका गोरखा, नेकपा माओवादी केन्द्र

10 भिमसेन गाउँपालिका गोरखा, नेकपा माओवादी केन्द्र

11 शहिद लखन गाउँपालिका गोरखा, नेकपा माओवादी केन्द्र

 

लमजुङ

1 बेसीशहर नगरपालिका लमजुङ, नेकपा एमाले

2 मध्यनेपाल नगरपालिका लमजुङ, नेपाली कांग्रेस

3 रार्इनास नगरपालिका लमजुङ, नेपाली कांग्रेस

4 सुन्दरबजार नगरपालिका लमजुङ, नेपाली कांग्रेस

5 क्व्होलासोथार गाउँपालिका लमजुङ, नेकपा एमाले

6 दूधपोखरी गाउँपालिका लमजुङ, नेपाली कांग्रेस

7 दोर्दी गाउँपालिका लमजुङ, नेकपा एमाले

8 मर्स्याङदी गाउँपालिका लमजुङ, नेकपा एमाले

 

तनहुँ

1 भानु नगरपालिका तनहुँ, नेपाली कांग्रेस

2 भिमाद नगरपालिका तनहुँ, नेकपा एमाले

3 व्यास नगरपालिका तनहुँ,

4 शुक्लागण्डकी नगरपालिका तनहुँ, नेपाली कांग्रेस

5 आँबुखैरेनी गाउँपालिका तनहुँ, नेकपा माओवादी केन्द्र

6 ऋषिङ्ग गाउँपालिका तनहुँ, नेपाली कांग्रेस

7 घिरिङ गाउँपालिका तनहुँ, नेकपा एमाले

8 देवघाट गाउँपालिका तनहुँ, नेपाली कांग्रेस

9 म्याग्दे गाउँपालिका तनहुँ, नेकपा एमाले

10 वन्दिपुर गाउँपालिका तनहुँ, नेकपा एमाले

 

स्याङ्जा

1 गल्याङ नगरपालिका स्याङजा, नेपाली कांग्रेस

2 चापाकोट नगरपालिका स्याङजा, नेपाली कांग्रेस

3 पुतलीबजार नगरपालिका स्याङजा, नेपाली कांग्रेस

4 भीरकोट नगरपालिका स्याङजा, नेपाली कांग्रेस

5 वालिङ नगरपालिका स्याङजा, नेकपा एमाले

6 अर्जुनचौपारी गाउँपालिका स्याङजा, नेपाली कांग्रेस

7 आँधिखोला गाउँपालिका स्याङजा, नेकपा एमाले

8 कालीगण्डकी गाउँपालिका स्याङजा, नेकपा एमाले

9 फेदीखोला गाउँपालिका स्याङजा, नेकपा एमाले

10 बिरुवा गाउँपालिका स्याङजा, नेकपा एमाले

11 हरिनास गाउँपालिका स्याङजा, नेकपा एमाले

 

कास्की

1 पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका कास्की,

2 अन्नपूर्ण गाउँपालिका कास्की, नेकपा एमाले

3 माछापुच्छ्रे गाउँपालिका कास्की, नेपाली कांग्रेस

4 मादी गाउँपालिका कास्की, नेपाली कांग्रेस

5 रूपा गाउँपालिका कास्की, नेकपा एमाले

6 चामे गाउँपालिका मनाङ, नेकपा एमाले

7 नारफू गाउँपालिका मनाङ, नेपाली कांग्रेस

8 नाशोङ गाउँपालिका मनाङ, नेपाली कांग्रेस

9 नेस्याङ गाउँपालिका मनाङ, नेकपा एमाले

 

मुस्ताङ

1 घरपझोङ गाउँपालिका मुस्ताङ, नेपाली कांग्रेस

2 थासाङ गाउँपालिका मुस्ताङ, नेकपा एमाले

3 दालोमे गाउँपालिका मुस्ताङ, नेकपा एमाले

4 लोमन्थाङ गाउँपालिका मुस्ताङ, नेकपा एमाले

5 वाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिका मुस्ताङ, नेकपा एमाले

 

म्याग्दी

1 बेनी नगरपालिका म्याग्दी, नेकपा एमाले

2 अन्नपूर्ण गाउँपालिका म्याग्दी,  नेकपा एमाले

3 धवलागिरी गाउँपालिका म्याग्दी, नेपाली कांग्रेस

4 मंगला गाउँपालिका म्याग्दी, नेकपा एमाले

5 मालिका गाउँपालिका म्याग्दी, नेकपा एमाले

6 रघुगंगा गाउँपालिका म्याग्दी, नेपाली कांग्रेस

 

पर्वत

1 कुश्मा नगरपालिका पर्वत, नेपाली कांग्रेस

2 फलेवास नगरपालिका पर्वत, नेपाली कांग्रेस

3 जलजला गाउँपालिका पर्वत, नेपाली कांग्रेस

4 पैयूं गाउँपालिका पर्वत, नेपाली कांग्रेस

5 महाशिला गाउँपालिका पर्वत, नेकपा एमाले

6 मोदी गाउँपालिका पर्वत, नेकपा एमाले

7 विहादी गाउँपालिका पर्वत, नेपाली कांग्रेस

 

वाग्लुङ

1 बागलुङ नगरपालिका वाग्लुङ, नेपाली कांग्रेस

2 गल्कोट नगरपालिका वाग्लुङ, नेपाली कांग्रेस

3 जैमूनी नगरपालिका वाग्लुङ, राष्ट्रिय जनमोर्चा

4 ढोरपाटन नगरपालिका वाग्लुङ, नेकपा एमाले

5 वरेङ गाउँपालिका वाग्लुङ, राष्ट्रिय जनमोर्चा

6 काठेखोला गाउँपालिका वाग्लुङ, नेपाली कांग्रेस

7 तमानखोला गाउँपालिका वाग्लुङ, नेपाली कांग्रेस

8 ताराखोला गाउँपालिका वाग्लुङ, नेकपा माओवादी केन्द्र

9 निसीखोला गाउँपालिका वाग्लुङ, नेपाली कांग्रेस

10 वडिगाड गाउँपालिका वाग्लुङ, नेपाली कांग्रेस

 

बर्दघाट सुस्ता पूर्व

1 कावासोती नगरपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व), नेकपा एमाले

2 गैडाकोट नगरपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व), नेपाली कांग्रेस

3 देवचुली नगरपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व), नेकपा एमाले

4 मध्यविन्दु नगरपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व), नेकपा एमाले

5 बौदीकाली गाउँपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व), नेकपा एमाले

6 बुलिङटार गाउँपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व), नेकपा एमाले

7 विनयी त्रिवेणी गाउँपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व), नेकपा एमाले

8 हुप्सेकोट गाउँपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व), नेपाली कांग्रेस

 

लुम्बिनी प्रदेश

गुल्मी

1 मुसिकोट नगरपालिका गुल्मी, नेकपा एमाले

2 रेसुङ्गा नगरपालिका गुल्मी, नेपाली कांग्रेस

3 ईस्मा गाउँपालिका गुल्मी, नेपाली कांग्रेस

4 कालीगण्डकी गाउँपालिका गुल्मी, नेपाली कांग्रेस

5 गुल्मी दरबार गाउँपालिका गुल्मी, नेपाली कांग्रेस

6 सत्यवती गाउँपालिका गुल्मी, नेकपा एमाले

7 चन्द्रकोट गाउँपालिका गुल्मी, नेकपा माओवादी केन्द्र

8 रुरु गाउँपालिका गुल्मी, नेकपा माओवादी केन्द्र

9 छत्रकोट गाउँपालिका गुल्मी, नेकपा एमाले

10 धुर्कोट गाउँपालिका गुल्मी, नेकपा माओवादी केन्द्र

11 मदाने गाउँपालिका गुल्मी, नेपाली कांग्रेस

12 मालिका गाउँपालिका गुल्मी, नेकपा माओवादी केन्द्र

 

पाल्पा

1 रामपुर नगरपालिका पाल्पा, नेपाली कांग्रेस

2 तानसेन नगरपालिका पाल्पा, नेपाली कांग्रेस

3 निस्दी गाउँपालिका पाल्पा, नेकपा एमाले

4 पूर्वखोला गाउँपालिका पाल्पा, नेकपा एमाले

5 रम्भा गाउँपालिका पाल्पा, नेकपा एमाले

6 माथागढी गाउँपालिका पाल्पा, नेकपा एमाले

7 तिनाउ गाउँपालिका पाल्पा, नेकपा एमाले

8 बगनासकाली गाउँपालिका पाल्पा, नेकपा एमाले

9 रिब्दिकोट गाउँपालिका पाल्पा, नेकपा माओवादी केन्द्र

10 रैनादेवी छहरा गाउँपालिका पाल्पा, नेपाली कांग्रेस

 

रुपन्देही

1 बुटवल उपमहानगरपालिका रुपन्देही, नेपाली कांग्रेस

2 देवदह नगरपालिका रुपन्देही, नेकपा एमाले

3 लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिका रुपन्देही,

4 सैनामैना नगरपालिका रुपन्देही, नेपाली कांग्रेस

5 सिद्धार्थनगर नगरपालिका रुपन्देही, नेपाली कांग्रेस

6 तिलोत्तमा नगरपालिका रुपन्देही,

7 गैडहवा गाउँपालिका रुपन्देही, नेकपा एमाले

8 कन्चन गाउँपालिका रुपन्देही, नेपाली कांग्रेस

9 कोटहीमाई गाउँपालिका रुपन्देही,

10 मर्चवारी गाउँपालिका रुपन्देही, जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल

11 मायादेवी गाउँपालिका रुपन्देही, नेपाली कांग्रेस

12 ओमसतिया गाउँपालिका रुपन्देही, नेकपा एमाले

13 रोहिणी गाउँपालिका रुपन्देही, जनता समाजवादी पार्टी

14 सम्मरीमाई गाउँपालिका रुपन्देही, नेपाली काँग्रेस

14 सियारी गाउँपालिका रुपन्देही, नेपाली काँग्रेस

16 शुद्धोधन गाउँपालिका रुपन्देही, नेपाली कांग्रेस

 

कपिलबस्तु

1 कपिलवस्तु नगरपालिका कपिलबस्तु, जनता समाजवादी पार्टी

2 बुद्धभूमी नगरपालिका कपिलबस्तु, नेपाली काँग्रेस

3 शिवराज नगरपालिका कपिलबस्तु, राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

4 महाराजगंज नगरपालिका कपिलबस्तु,

5 कृष्णनगर नगरपालिका कपिलबस्तु, नेपाली काँग्रेस

6 बाणगंगा नगरपालिका कपिलबस्तु, नेकपा एमाले

7 मायादेवी गाउँपालिका कपिलबस्तु, नेपाली कांग्रेस

8 यसोधरा गाउँपालिका कपिलबस्तु, नेकपा एमाले

9 सुद्धोधन गाउँपालिका कपिलबस्तु, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी

10 विजयनगर गाउँपालिका कपिलबस्तु, नेकपा एमाले

 

अर्घाखाँची

1 सन्धिखर्क नगरपालिका अर्घाखाँची, नेकपा एमाले

2 शितगंगा नगरपालिका अर्घाखाँची, नेपाली कांग्रेस

3 भूमिकास्थान नगरपालिका अर्घाखाँची, राष्ट्रिय जनमोर्चा

4 छत्रदेव गाउँपालिका अर्घाखाँची, नेपाली कांग्रेस

5 पाणिनी गाउँपालिका अर्घाखाँची, नेकपा एमाले

6 मालारानी गाउँपालिका अर्घाखाँची, नेकपा एमाले

 

प्यूठान

1 प्यूठान नगरपालिका प्यूठान, नेकपा माओवादी केन्द्र

2 स्वर्गद्वारी नगरपालिका प्यूठान, नेपाली कांग्रेस

3 गौमुखी गाउँपालिका प्यूठान, नेपाली कांग्रेस

4 माण्डवी गाउँपालिका प्यूठान, नेकपा माओवादी केन्द्र

5 सरुमारानी गाउँपालिका प्यूठान, नेकपा एमाले

6 मल्लरानी गाउँपालिका प्यूठान, राष्ट्रिय जनमोर्चा

7 नौवहिनी गाउँपालिका प्यूठान, नेकपा एमाले

8 झिमरुक गाउँपालिका प्यूठान, नेकपा माओवादी केन्द्र

9 ऐरावती गाउँपालिका प्यूठान, नेपाली कांग्रेस

 

रोल्पा

1 रोल्पा नगरपालिका रोल्पा, नेकपा माओवादी केन्द्र

2 त्रिवेणी गाउँपालिका रोल्पा, नेकपा एमाले

3 परिवर्तन गाउँपालिका रोल्पा, नेकपा माओवादी केन्द्र

4 माडी गाउँपालिका रोल्पा, नेकपा माओवादी केन्द्र

5 रुन्टीगढी गाउँपालिका रोल्पा, नेपाली कांग्रेस

6 लुङग्री गाउँपालिका रोल्पा, नेकपा माओवादी केन्द्र

7 गङ्गादेब गाउँपालिका रोल्पा, नेपाली कांग्रेस

8 सुनछहरी गाउँपालिका रोल्पा, नेकपा माओवादी केन्द्र

9 सुनिल स्मृति गाउँपालिका रोल्पा, नेकपा माओवादी केन्द्र

10 थवाङ गाउँपालिका रोल्पा, नेकपा माओवादी केन्द्र

 

रुकुम पूर्वी भाग

4 पुथा उत्तरगंगा गाउँपालिका रुकुम (पूर्वी भाग), नेकपा माओवादी केन्द्र

5 भूमे गाउँपालिका रुकुम (पूर्वी भाग), नेकपा माओवादी केन्द्र

6 सिस्ने गाउँपालिका रुकुम (पूर्वी भाग), नेकपा माओवादी केन्द्र

 

बर्दघाट सुस्ता पश्चिम

1 बर्दघाट नगरपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम), नेपाली कांग्रेस

2 रामग्राम नगरपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम), नेकपा एमाले

3 सुनवल नगरपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम), नेकपा एमाले

4 सुस्ता गाउँपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम), नेपाली कांग्रेस

5 पाल्हीनन्दन गाउँपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम),  नेकपा माओवादी केन्द्र

6 प्रतापपुर गाउँपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम), नेपाली कांग्रेस

7 सरावल गाउँपालिका नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम), नेकपा एमाले

 

दाङ

1 तुल्सीपुर उपमहानगरपालिका दाङ,

2 घोराही उपमहानगरपालिका दाङ, नेकपा एमाले

3 लमही नगरपालिका दाङ, नेपाली कांग्रेस

4 बंगलाचुली गाउँपालिका दाङ, नेकपा माओवादी केन्द्र

5 दंगीशरण गाउँपालिका दाङ, नेपाली कांग्रेस

6 गढवा गाउँपालिका दाङ, नेकपा माओवादी केन्द्र

7 राजपुर गाउँपालिका दाङ, नेपाली कांग्रेस

8 राप्ती गाउँपालिका दाङ, नेकपा माओवादी केन्द्र

9 शान्तिनगर गाउँपालिका दाङ, नेपाली कांग्रेस

10 बबई गाउँपालिका दाङ, नेपाली कांग्रेस

 

बाँके

1 नेपालगन्ज उपमहानगरपालिका बाँके, नेपाली काँग्रेस

2 कोहलपुर नगरपालिका बाँके,

3 नरैनापुर गाउँपालिका बाँके, जनता समाजवादी पार्टी

4 राप्तीसोनारी गाउँपालिका बाँके, नेपाली कांग्रेस

5 बैजनाथ गाउँपालिका बाँके, नेपाली कांग्रेस

6 खजुरा गाउँपालिका बाँके, नेकपा माओवादी केन्द्र 

7 डुडुवा गाउँपालिका बाँके, नेपाली कांग्रेस

8 जानकी गाउँपालिका बाँके, नेपाली कांग्रेस

 

बर्दिया

1 गुलरिया नगरपालिका बर्दिया, नेपाली कांग्रेस

2 मधुवन नगरपालिका बर्दिया, नेपाली कांग्रेस

3 राजापुर नगरपालिका बर्दिया, नेकपा माओवादी केन्द्र 

4 ठाकुरबाबा नगरपालिका बर्दिया, नेपाली कांग्रेस

5 बाँसगढी नगरपालिका बर्दिया, नेकपा एमाले

6 बारबर्दिया नगरपालिका बर्दिया, नेपाली कांग्रेस

7 बढैयाताल गाउँपालिका बर्दिया, नेकपा माओवादी केन्द्र 

8 गेरुवा गाउँपालिका बर्दिया, नेपाली कांग्रेस

 

कर्णाली प्रदेश

सुर्खेत

1 बीरेन्द्रनगर नगरपालिका सुर्खेत, नेकपा एमाले

2 भेरीगंगा नगरपालिका सुर्खेत, नेकपा एमाले

3 गुर्भाकोट नगरपालिका सुर्खेत, नेपाली कांग्रेस

4 पञ्चपुरी नगरपालिका सुर्खेत, नेपाली कांग्रेस

5 लेकवेशी नगरपालिका सुर्खेत, नेपाली कांग्रेस

6 चौकुने गाउँपालिका सुर्खेत, नेकपा माओवादी केन्द्र 

7 बराहताल गाउँपालिका सुर्खेत, नेपाली कांग्रेस

8 चिङ्गाड गाउँपालिका सुर्खेत, नेकपा एमाले

9 सिम्ता गाउँपालिका सुर्खेत, नेकपा एमाले

 

दैलेख

1 नारायण नगरपालिका दैलेख, नेकपा एमाले

2 दुल्लु नगरपालिका दैलेख, नेपाली कांग्रेस

3 चामुण्डा विन्द्रासैनी नगरपालिका दैलेख, नेपाली कांग्रेस

4 आठबीस नगरपालिका दैलेख, नेकपा एमाले

5 भगवतीमाई गाउँपालिका दैलेख, नेकपा माओवादी केन्द्र 

6 गुराँस गाउँपालिका दैलेख, नेकपा एमाले

7 डुंगेश्वर गाउँपालिका दैलेख, नेकपा एमाले

8 नौमुले गाउँपालिका दैलेख, नेकपा माओवादी केन्द्र 

9 महावु गाउँपालिका दैलेख, नेपाली कांग्रेस

10 भैरवी गाउँपालिका दैलेख, नेपाली कांग्रेस

11 ठाँटीकाँध गाउँपालिका दैलेख, नेपाली कांग्रेस

 

जाजरकोट

1 भेरी नगरपालिका जाजरकोट,  नेकपा एमाले

2 छेडागाड नगरपालिका जाजरकोट, नेपाली कांग्रेस

3 त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका जाजरकोट, नेकपा माओवादी केन्द्र 

4 बारेकोट गाउँपालिका जाजरकोट, नेकपा एमाले

5 कुसे गाउँपालिका जाजरकोट, नेपाली कांग्रेस

6 जुनीचाँदे गाउँपालिका जाजरकोट, नेकपा एमाले

7 शिवालय गाउँपालिका जाजरकोट,  नेपाली कांग्रेस

 

डोल्पा

1 ठुली भेरी नगरपालिका डोल्पा, नेपाली कांग्रेस

2 त्रिपुरासुन्दरी नगरपालिका डोल्पा, नेकपा एमाले

3 डोल्पो बुद्ध गाउँपालिका डोल्पा, स्वतन्त्र

4 शे फोक्सुन्डो गाउँपालिका डोल्पा, नेकपा एमाले

5 जगदुल्ला गाउँपालिका डोल्पा, नेकपा माओवादी केन्द्र 

6 मुड्केचुला गाउँपालिका डोल्पा, नेकपा माओवादी केन्द्र 

7 काईके गाउँपालिका डोल्पा, नेकपा एकीकृत समाजवादी

8 छार्का ताङसोङ गाउँपालिका डोल्पा, नेकपा एकीकृत समाजवादी

 

जुम्ला

1 चन्दननाथ नगरपालिका जुम्ला, स्वतन्त्र

2 कनकासुन्दरी गाउँपालिका जुम्ला, नेपाली कांग्रेस

3 सिंजा गाउँपालिका जुम्ला, नेकपा माओवादी केन्द्र 

4 हिमा गाउँपालिका जुम्ला, नेपाली कांग्रेस

5 तिला गाउँपालिका जुम्ला, नेकपा माओवादी केन्द्र 

6 गुठिचौर गाउँपालिका जुम्ला, नेपाली कांग्रेस

7 तातोपानी गाउँपालिका जुम्ला, नेपाली कांग्रेस

8 पातारासी गाउँपालिका जुम्ला, नेपाली कांग्रेस

 

कालिकोट

1 खाँडाचक्र नगरपालिका कालिकोट, स्वतन्त्र

2 रास्कोट नगरपालिका कालिकोट, नेकपा एमाले

3 तिलागुफा नगरपालिका कालिकोट, नेपाली कांग्रेस

4 पचालझरना गाउँपालिका कालिकोट, स्वतन्त्र

5 सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका कालिकोट, नेपाली कांग्रेस

6 नरहरिनाथ गाउँपालिका कालिकोट, नेपाली कांग्रेस

7 कालिका गाउँपालिका कालिकोट, नेकपा माओवादी केन्द्र 

8 महावै गाउँपालिका कालिकोट, नेकपा माओवादी केन्द्र 

9 पलाता गाउँपालिका कालिकोट, नेकपा माओवादी केन्द्र 

 

मुगु

1 छायाँनाथ रारा नगरपालिका मुगु, नेपाली कांग्रेस

2 मुगुम कार्मारोंग गाउँपालिका मुगु, नेपाली कांग्रेस

3 सोरु गाउँपालिका मुगु, नेकपा एकीकृत समाजवादी

4 खत्याड गाउँपालिका मुगु, नेकपा माओवादी केन्द्र 

5 सिमकोट गाउँपालिका हुम्ला, नेकपा माओवादी केन्द्र 

6 नाम्खा गाउँपालिका हुम्ला,  नेकपा माओवादी केन्द्र 

7 खार्पुनाथ गाउँपालिका हुम्ला, नेपाली कांग्रेस

8 सर्केगाड गाउँपालिका हुम्ला, नेपाली कांग्रेस

9 चंखेली गाउँपालिका हुम्ला, स्वतन्त्र

10 अदानचुली गाउँपालिका हुम्ला, नेपाली कांग्रेस

11 ताँजाकोट गाउँपालिका हुम्ला, नेकपा माओवादी केन्द्र

 

सल्यान

1 शारदा नगरपालिका सल्यान, नेपाली कांग्रेस

2 बागचौर नगरपालिका सल्यान, नेपाली कांग्रेस

3 बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका सल्यान, नेकपा माओवादी केन्द्र

4 कालिमाटी गाउँपालिका सल्यान, नेकपा एमाले

5 त्रिवेणी गाउँपालिका सल्यान, नेपाली कांग्रेस

6 कपुरकोट गाउँपालिका सल्यान, नेकपा एकीकृत समाजवादी

7 छत्रेश्वरी गाउँपालिका सल्यान, नेकपा एमाले

8 सिद्ध कुमाख गाउँपालिका सल्यान, नेपाली कांग्रेस

9 कुमाखमालिका गाउँपालिका सल्यान, नेपाली कांग्रेस

10 दार्मा गाउँपालिका सल्यान, नेकपा माओवादी केन्द्र

 

रुकुम (पश्चिम भाग)

1 मुसिकोट नगरपालिका रुकुम (पश्चिम भाग), नेपाली कांग्रेस

2 चौरजहारी नगरपालिका रुकुम (पश्चिम भाग), नेकपा माओवादी केन्द्र

3 आठबिसकोट नगरपालिका रुकुम (पश्चिम भाग), नेकपा माओवादी केन्द्र

4 बाँफिकोट गाउँपालिका रुकुम (पश्चिम भाग), नेपाली कांग्रेस

5 त्रिवेणी गाउँपालिका रुकुम (पश्चिम भाग), नेकपा माओवादी केन्द्र

6 सानी भेरी गाउँपालिका रुकुम (पश्चिम भाग), नेकपा माओवादी केन्द्र

 

हुम्ला

1 सिमकोट गाउँपालिका हुम्ला, नेकपा माओवादी केन्द्र 

2 नाम्खा गाउँपालिका हुम्ला,  नेकपा माओवादी केन्द्र 

3 खार्पुनाथ गाउँपालिका हुम्ला, नेपाली कांग्रेस

4 सर्केगाड गाउँपालिका हुम्ला, नेपाली कांग्रेस

5 चंखेली गाउँपालिका हुम्ला, स्वतन्त्र

6 अदानचुली गाउँपालिका हुम्ला, नेपाली कांग्रेस

7 ताँजाकोट गाउँपालिका हुम्ला, नेकपा माओवादी केन्द्र

 

सुदूरपश्चिम प्रदेश

बाजुरा

1 बडीमालिका नगरपालिका बाजुरा, नेकपा एमाले

2 त्रिवेणी नगरपालिका बाजुरा, नेपाली कांग्रेस

3 बुढीगंगा नगरपालिका बाजुरा,

4 बुढीनन्दा नगरपालिका बाजुरा, नेकपा एमाले

5 गौमुल गाउँपालिका बाजुरा, नेकपा एमाले

6 जगन्नाथ गाउँपालिका बाजुरा, नेकपा एमाले

7 स्वामीकार्तिक गाउँपालिका बाजुरा, नेपाली कांग्रेस

8 छेडेदह गाउँपालिका बाजुरा, नेकपा एमाले

9 हिमाली गाउँपालिका बाजुरा, नेपाली कांग्रेस

 

बझाङ

1 जयपृथ्वी नगरपालिका बझाङ, नेपाली कांग्रेस

2 बुंगल नगरपालिका बझाङ, नेपाली कांग्रेस

3 तलकोट गाउँपालिका बझाङ, नेकपा एमाले

4 मष्टा गाउँपालिका बझाङ, नेपाली कांग्रेस

5 खप्तडछान्ना गाउँपालिका बझाङ, नेपाली कांग्रेस

6 थलारा गाउँपालिका बझाङ, नेकपा एमाले

7 वित्थडचिर गाउँपालिका बझाङ, नेपाली कांग्रेस

8 सूर्मा गाउँपालिका बझाङ, नेपाली कांग्रेस

9 छबिसपाथिभेरा गाउँपालिका बझाङ, नेकपा माओवादी केन्द्र 

10 दुर्गाथली गाउँपालिका बझाङ, नेकपा माओवादी केन्द्र 

11 केदारस्युँ गाउँपालिका बझाङ, नेकपा एकीकृत समाजवादी

12 साइपाल गाउँपालिका बझाङ, नेकपा एमाले

 

अछाम

1 मंगलसेन नगरपालिका अछाम, नेकपा एमाले

2 कमलबजार नगरपालिका अछाम, नेपाली कांग्रेस

3 साँफेबगर नगरपालिका अछाम,

4 पन्चदेवल विनायक नगरपालिका अछाम, नेपाली कांग्रेस

5 चौरपाटी गाउँपालिका अछाम, नेपाली कांग्रेस

6 मेल्लेख गाउँपालिका अछाम, नेकपा माओवादी केन्द्र 

7 बान्निगढी जयगढ गाउँपालिका अछाम, नेपाली कांग्रेस

8 रामारोशन गाउँपालिका अछाम, नेपाली कांग्रेस

9 ढकारी गाउँपालिका अछाम, नेपाली कांग्रेस

10 तुर्माखाँद गाउँपालिका अछाम, नेकपा एमाले

 

डोटी

1 दिपायल सिलगढी नगरपालिका डोटी, नेपाली कांग्रेस

2 शिखर नगरपालिका डोटी,नेपाली कांग्रेस

3 पूर्वीचौकी गाउँपालिका डोटी, नेपाली कांग्रेस

4 बडीकेदार गाउँपालिका डोटी, नेपाली कांग्रेस

5 जोरायल गाउँपालिका डोटी, नेकपा एमाले

6 सायल गाउँपालिका डोटी, नेपाली कांग्रेस

7 आदर्श गाउँपालिका डोटी, नेपाली कांग्रेस

8 के.आई.सिं. गाउँपालिका डोटी, नेपाली कांग्रेस

9 बोगटान गाउँपालिका डोटी, नेकपा माओवादी केन्द्र 

 

कैलाली

1 धनगढी उपमहानगरपालिका कैलाली, स्वतन्त्र

2 टिकापुर नगरपालिका कैलाली, नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

3 घोडाघोडी नगरपालिका कैलाली, नेकपा एकीकृत समाजवादी

4 लम्कीचुहा नगरपालिका कैलाली, नेपाली कांग्रेस

5 भजनी नगरपालिका कैलाली, नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

6 गोदावरी नगरपालिका कैलाली, नेपाली कांग्रेस

7 गौरीगंगा नगरपालिका कैलाली, नेकपा माओवादी केन्द्र 

8 जानकी गाउँपालिका कैलाली, नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

9 बर्दगोरिया गाउँपालिका कैलाली, नेकपा एमाले

10 मोहन्याल गाउँपालिका कैलाली, नेकपा माओवादी केन्द्र 

11 कैलारी गाउँपालिका कैलाली, नेपाली कांग्रेस

12 जोशीपुर गाउँपालिका कैलाली, नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

13 चुरे गाउँपालिका कैलाली, नेकपा एमाले

 

कञ्चनपुर

1 भीमदत्त नगरपालिका कञ्चनपुर,

2 पुर्नवास नगरपालिका कञ्चनपुर,

3 वेदकोट नगरपालिका कञ्चनपुर, नेपाली कांग्रेस

4 दोधरा चाँदनी नगरपालिका कञ्चनपुर, नेकपा एमाले

5 शुक्लाफाँटा नगरपालिका कञ्चनपुर, नेकपा एमाले

6 बेलौरी नगरपालिका कञ्चनपुर, नेकपा माओवादी केन्द्र 

7 कृष्णपुर नगरपालिका कञ्चनपुर, नेपाली कांग्रेस

8 बेलडाडी गाउँपालिका कञ्चनपुर, नेपाली कांग्रेस

9 लालझाडी गाउँपालिका कञ्चनपुर, नेकपा एमाले

 

डडेलधुरा

1 अमरगढी नगरपालिका डडेलधुरा, नेपाली कांग्रेस

2 परशुराम नगरपालिका डडेलधुरा, नेपाली कांग्रेस

3 आलिताल गाउँपालिका डडेलधुरा, नेकपा माओवादी केन्द्र 

4 भागेश्वर गाउँपालिका डडेलधुरा, नेपाली कांग्रेस

5 नवदुर्गा गाउँपालिका डडेलधुरा, नेपाली कांग्रेस

6 अजयमेरु गाउँपालिका डडेलधुरा, नेकपा माओवादी केन्द्र 

7 गन्यापधुरा गाउँपालिका डडेलधुरा, नेपाली कांग्रेस

 

बैतडी

1 दशरथचन्द नगरपालिका बैतडी, नेकपा एमाले

2 पाटन नगरपालिका बैतडी, नेपाली कांग्रेस

3 मेलौली नगरपालिका बैतडी, नेकपा माओवादी केन्द्र 

4 पुर्चौडी नगरपालिका बैतडी, नेपाली कांग्रेस

5 सुर्नया गाउँपालिका बैतडी, नेकपा एमाले

6 सिगास गाउँपालिका बैतडी, नेपाली कांग्रेस

7 शिवनाथ गाउँपालिका बैतडी, नेपाली कांग्रेस

8 पञ्चेश्वर गाउँपालिका बैतडी, नेकपा एमाले

9 दोगडाकेदार गाउँपालिका बैतडी, नेकपा एमाले

10 डीलासैनी गाउँपालिका बैतडी, स्वतन्त्र

 

दार्चुला

1 महाकाली नगरपालिका दार्चुला, नेकपा एमाले

2 शैल्यशिखर नगरपालिका दार्चुला, नेकपा एमाले

3 मालिकार्जुन गाउँपालिका दार्चुला, नेकपा एमाले

4 अपिहिमाल गाउँपालिका दार्चुला, नेकपा माओवादी केन्द्र 

5 दुहुँ गाउँपालिका दार्चुला, नेकपा एमाले

6 नौगाड गाउँपालिका दार्चुला, नेकपा माओवादी केन्द्र 

7 मार्मा गाउँपालिका दार्चुला, नेकपा माओवादी केन्द्र

8 लेकम गाउँपालिका दार्चुला, नेकपा माओवादी केन्द्र 

9 ब्याँस गाउँपालिका दार्चुला, नेकपा एमाले

जेठ ९, २०७९, साेमबार

प्रतिक्रिया

नेपाल खबर प्रा.लि
सूचना विभाग दर्ता नंः ५४९/०७४-७५

Nepal Khabar Pvt. Ltd.

Blue Star Complex
Thapathali-11, Kathmandu, Nepal
+977 01 4240505 / 4241389
Admin:[email protected]
News:[email protected]

विज्ञापनका लागि सम्पर्क

+977 9851081116
[email protected]

जीवन बस्नेत
कार्यकारी निर्देशक
सुरेन्द्र रिजाल
निर्देशक, अटो संस्करण
सविन पोखरेल
लेखा तथा प्रशासन प्रमुख
ललिता तामाङ
कार्यालय सहयोगी

नेपालखबर टीम


विशेष संवाददाता
सागर न्यौपाने

उप–सम्पादक
खगेन्द्र गिरी
नवराज रेग्मी
रूपबहादुर विश्वकर्मा
विद्यानाथ अधिकारी
चिरञ्जीवी आचार्य

ग्लोबल अफेयर्स संयोजक
सन्तोष घिमिरे

समाचार संयोजक
ज्ञानेन्द्र खड्का

निर्वाचन सम्पादक
जेवी पुन मगर

म्यागेजिन सम्पादक
सीताराम बराल

सम्पादक
अरुण बराल

प्रधान सम्पादक
पूर्ण बस्नेत
Copyright © 2021 Nepalkhabar. All Rights Reserved. Designed byCurves n' Colors. Powered by.
ad ad